Naga Markets

stochasticJednymi z bardziej popularnych wskaźników wykorzystywanych w celu przeprowadzenia analizy technicznej notowań instrumentów finansowych są oscylatory. Jedne z nich są wskaźnikami zmienności, inne momentum, a jeszcze inne sygnalizują kierunek trendu. Zrozumienie, co konkretnie przedstawia dany oscylator jest kluczowe, by w tradingu nie wykorzystywać wielu narzędzi pokazujących te same informacje.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem Instaforex zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się już dziś, tj. wtorek, 11 stycznia 2022 r. o godz. 18:00
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak praktycznie korzystać z oscylatorów

Oscylatory w praktyce

Łącząc ze sobą poszczególne wskaźniki należy dobierać je tak, by każdy obrazował inne informacje nt. rynku. Dzięki takiemu podejściu nasza strategia może zauważalnie zyskać na skuteczności, co przełoży się także na jej zyskowność.Bez względu na to, z którego konkretnie oscylatora korzystamy, kluczowe jest również zrozumienie informacji, które on przedstawia. Samo wnioskowanie, że jeżeli wartość oscylatora jest wysoko, to rynek musi zacząć spadać, a jeżeli oscylator jest w dolnej granicy swojego przedziału, to wkrótce muszą pojawić się wzrosty jest bowiem błędne.

Jak jednak wybrać, który oscylator z danej kategorii jest najlepszy?

Podczas tego spotkania omówimy trzy najpopularniejsze oscylatory, tj. RSI, MACD i Stochastic, dzięki czemu każdy z uczestników spotkania będzie wiedział czym one się od siebie różnią, jak wykorzystać ich potencjał w tradingu, oraz który jest najlepszy.

Uczestnicy spotkania nie tylko zapoznają się z ich ogólną charakterystyką, lecz także dowiedzą się jak w praktyce interpretować wskazania tych narzędzi.

Biorę udział!

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 11 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułIndeks WIG20 przerwał serię wzrostów. Największym obciążeniem okazały się spółki surowcowe
Następny artykułBogdanka zaczyna rok od zwyżki. Kurs blisko oporu przy 37 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Witam, gdzie mogę obejrzeć nagranie z webinaru ?
    Niestety nie dostałem nic na e-maila, mimo wcześniejszej rejestracji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here