Naga MarketsOscylatory - praktyczne wykorzystanie wskaźników w tradingu cz.2. Arek Jóźwiak zaprasza na webinarJednymi z bardziej popularnych wskaźników wykorzystywanych w celu przeprowadzenia analizy technicznej notowań instrumentów finansowych są oscylatory. Jedne z nich są wskaźnikami zmienności, inne momentum, a jeszcze inne sygnalizują kierunek trendu. Zrozumienie, co konkretnie przedstawia dany oscylator jest kluczowe, by w tradingu nie wykorzystywać wielu narzędzi pokazujących te same informacje.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem Just2Trade zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się już w najbliższy czwartek, 28 października 2021 r. o godz. 18:00
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak praktycznie korzystać z oscylatorów

Oscylatory w praktyce

Łącząc ze sobą poszczególne wskaźniki należy dobierać je tak, by każdy obrazował inne informacje nt. rynku. Dzięki takiemu podejściu nasza strategia może zauważalnie zyskać na skuteczności, co przełoży się także na jej zyskowność.Bez względu na to, z którego konkretnie oscylatora korzystamy, kluczowe jest również zrozumienie informacji, które on przedstawia. Samo wnioskowanie, że jeżeli wartość oscylatora jest wysoko, to rynek musi zacząć spadać, a jeżeli oscylator jest w dolnej granicy swojego przedziału, to wkrótce muszą pojawić się wzrosty jest bowiem błędne.

Podczas tego spotkania omówione zostaną aż dwa popularne wskaźniki: RSI i MACD. Uczestnicy spotkania nie tylko zapoznają się z ich ogólną charakterystyką, lecz także dowiedzą się jak w praktyce interpretować wskazania tych narzędzi.

Biorę udział!

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 października 2021 r. o godz. 18:00 Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here