Naga MarketsPracownicze plany kapitałowe - wszystko co musisz wiedziećZa nami niezwykle emocjonujący tydzień. Na przestrzeni ostatnich dni odbyły się bowiem posiedzenia  Banku Rezerw Australii, Rezerwy Federalnej, Narodowego Banku Polskiego oraz Banku Anglii. Spore zamieszanie na rynku walutowym wywołała takze piątkowa publikacja raportu z amerykańksiego rynku pracy. Analizując bieżącą sytuację na notowaniach globalnych rynków finansowych nie sposób nie wspomnieć o tym, że amerykańskie indeksy Dow Jones, Nasdaq i S&P 500 oraz niemiecki Dax znalazły się na najwyższych poziomach w historii. Nowe ATH wybiło także ethereum.
To wszystko jednak już za nami. Przed nami za to kolejny, emocjonujący tydzień. W związku z tym zapraszamy na cotygodniowy przegląd globalnych rynków finansowych z Interactive Brokers, podczas którego powiemy sobie czym będą żyły rynki na przestrzeni najbliższych dni oraz wskażemy potencjalne scenariusze dla najpopularniejszych instrumentów finansowych.W najnowszym odcinku m.in. o:
  • aktualnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych instrumentów finansowych
  • kondycji brytyjskiej gospodarki
  • kondycji polskiej gospodarki
  • inflacji, stopach procentowych i działaniach RPP

Autor poleca również:Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: komentarz giełdowy | azoty cena akcji | giełda echo investment | intercars akcje opinie | aktualny kurs jena | cena akcji pgnig | pko notowania | rubel pln |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPakiet Bidena. Brak pozytywnych fundamentów wokół euro – Świat walut M. Rogalskiego
Następny artykułCały świat jest w bańce – uważa znany miliarder
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here