Naga MarketsWyzwania przedsiębiorstw są dziś ukierunkowane na to by stać się liderem usług i produktów poprawiających jakość naszego życia. Czy pandemia może być przeszkodą w tej rywalizacji? O szansach i zagrożeniach dla biznesu, a także o pracy zdalnej i perspektywach rozwoju technologii Joanna Buczyńska z Comparic24.tv rozmawia z Sebastianem Ptakiem, prezesem Blue Media.

  • Epidemia koronawirusa doprowadziła do sporych zmian w zakresie tego jak podchodzi się do pracy
  • Rozwiązania zdalne oraz nowa technologia wpływają na modyfikację tradycyjnego modelu pracowniczego
  • Prezes Blue Media w rozmowie z Comparic24.tv w rozmowie odpowiada na pytanie jak technologia w kolejnych latach może zmienić rolę przeciętnego Kowalskiego w trybikach gospodarczych

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCD Projekt ponownie przesuwa premierę “Cyberpunk 2077”. Kurs FW20 narusza strefę wsparcia- 1640 pkt.
Następny artykułPoranek z rynkami – waluty, Bitcoin, surowce, DAX oraz metale 28.10.2020 [WIDEO]
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here