Naga MarketsXMAS

Święta już tuż tuż… Dlatego też przygotowaliśmy specjalny prezent świąteczny dla czytelników Comparic, którzy otworzą rachunek w Admiral Markets do 21 grudnia 2017.

Te artykuły również Cię zainteresują

W Admiral Markets możesz cieszyć się swoim prezentem świątecznym już teraz. Na prezenty nigdy nie jest za wcześnie! Zapewne nie możesz się już doczekać, co to takiego. Nie będziemy już dłużej podgrzewać atmosfery, a więc przejdźmy do szczegółów.

Admiral Markets od zawsze oferuje konkurencyjne warunki handlu i niskie koszty transakcyjne. Teraz postanowiliśmy jeszcze bardziej je obniżyć dzięki nasze nowej ofercie. Otwierając rachunek w Admiral Markets do 21.12.2017 otrzymasz od nas Zwrot Typowego Spreadu na 3 wybranych instrumentach nawet przez 40 dni. Jednak to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ten przedświąteczny czas.

CHCĘ PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

A teraz najważniejsze! Rejestrując się do Promocji, dodatkowo możesz otrzymać:

  • Rachunek na Start zasilony kwotą 200 EUR*
  • KsiążkęAnaliza Techniczna Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego
  • Nagrania szkoleń Mistrzowie Tradingu ze Steve’m Nisonem i Jack’iem Schwagerem

XMAS

*Rachunek na Start ze zdeponowaną kwotą 200 EUR, który Admiral Markets przekazuje początkującym traderom, pozwala na handel bez ponoszenia ryzyka utraty własnych środków. Handlując na rachunku na Start możesz jedynie zyskać – w przypadku wygenerowania zysku, możesz wypłacić zysk (maksymalnie do 200 EUR). W przypadku straty środków, nic nie tracisz, a również zyskujesz cenne doświadczenie. Rachunek na Start to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie posiadają wystarczającego doświadczenia w tradingu, nie mogą zdecydować się, czy rozpoczęcie handlu to dobra decyzja lub też nie wiedzą czego się spodziewać, kiedy zaczną handlować prawdziwymi pieniędzmi. Rachunek na Start dostępny jest jedynie dla nowych Klientów Admiral Markets!

Aby przystąpić do Promocji, przejdź na dedykowaną stronę, wybierz 3 instrumenty, dla których chcesz otrzymać zwrot spreadu i postępuj zgodnie z instrukcjami. My zajmiemy się resztą!

CHCĘ PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Po dokonaniu rejestracji, skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły naszej Promocji. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here