Naga Markets webinar


W programie “Gość Dnia” na antenie Comparic24.TV, Adam Rak rozmawiał z Tomaszem Rozmusem, prezesem giełdy kryptowalut Tokeneo, która już w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy ma zostać oddana w ręce użytkowników. Pomysłodawca projektu zdradził nam, że obecnie trwają wytężone prace nad ukończeniem jej silnika i rozpoczęciem fazy testowej.

Kantor, giełda i serwis informacyjny w jednym – Tokeneo.com

“Tokeneo to zespół specjalistów, których łączy jedno – pasja dla nowych technologii i nieustanne dążenie do doskonałości. Wierzymy w potencjał kryptowalut oraz technologii blockchain. Chcemy tworzyć produkty, które wniosą nową jakość na rynek wirtualnych coinów” – informuje domena projektu. Zgodnie z mapą prowadzonych prac, jeszcze w tym roku zaprezentowana ma zostać również mobilna wersja giełdy oraz system płatniczy Tokeneo Pay.

Tokeneo ma opierać się na zasadzie równego podziału zysków pomiędzy giełdą a jej inwestorami. Jak w praktyce ma to wyglądać?

– Cała prowizja od transakcji w ramach naszego systemu w 50% będzie automatycznie przekazywana na portfele naszych użytkowników – wyjaśnia Tomasz Rozmus pomysłodawca Tokeneo – Osiągnięte zyski mogą być zbierane przez inwestorów w formie wszystkich tokenów dostępnych na giełdzie. Posiadając TEO można tym samym de facto zarabiać w kilku, a nawet kilkudziesięciu kryptowalutach jednocześnie. Po przekazaniu udziałów użytkownicy będą mogli nimi swobodnie dysponować. Zyski będą też proporcjonalne do ich zaangażowania w platformę wyrażonego ilością posiadanych na naszej giełdzie tokenów TEO. By dołączyć do naszego systemu wystarczy zarejestrować u nas konto i dokonać najmniejszego nawet depozytu TEO. Rozliczanie benefitów będzie miało miejsce regularnie po zamknięciu każdego dnia.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here