Naga MarketsW programie “Gość Dnia” na antenie Comparic24.TV, Adam Rak rozmawiał z Tomaszem Rozmusem, prezesem giełdy kryptowalut Tokeneo, która już w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy ma zostać oddana w ręce użytkowników. Pomysłodawca projektu zdradził nam, że obecnie trwają wytężone prace nad ukończeniem jej silnika i rozpoczęciem fazy testowej.

Kantor, giełda i serwis informacyjny w jednym – Tokeneo.com

“Tokeneo to zespół specjalistów, których łączy jedno – pasja dla nowych technologii i nieustanne dążenie do doskonałości. Wierzymy w potencjał kryptowalut oraz technologii blockchain. Chcemy tworzyć produkty, które wniosą nową jakość na rynek wirtualnych coinów” – informuje domena projektu. Zgodnie z mapą prowadzonych prac, jeszcze w tym roku zaprezentowana ma zostać również mobilna wersja giełdy oraz system płatniczy Tokeneo Pay.

Tokeneo ma opierać się na zasadzie równego podziału zysków pomiędzy giełdą a jej inwestorami. Jak w praktyce ma to wyglądać?

– Cała prowizja od transakcji w ramach naszego systemu w 50% będzie automatycznie przekazywana na portfele naszych użytkowników – wyjaśnia Tomasz Rozmus pomysłodawca Tokeneo – Osiągnięte zyski mogą być zbierane przez inwestorów w formie wszystkich tokenów dostępnych na giełdzie. Posiadając TEO można tym samym de facto zarabiać w kilku, a nawet kilkudziesięciu kryptowalutach jednocześnie. Po przekazaniu udziałów użytkownicy będą mogli nimi swobodnie dysponować. Zyski będą też proporcjonalne do ich zaangażowania w platformę wyrażonego ilością posiadanych na naszej giełdzie tokenów TEO. By dołączyć do naszego systemu wystarczy zarejestrować u nas konto i dokonać najmniejszego nawet depozytu TEO. Rozliczanie benefitów będzie miało miejsce regularnie po zamknięciu każdego dnia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here