Naga MarketsGrzegorz Moskwa zaprasza na “Rozmowy Traderów”

Portal Comparic.pl wraz z pomocą partnera – Purple Trading rozpoczął nową serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której gośćmi spotkań online są cenienie rynkowi praktycy. Podczas inauguracji cyklu inwestorzy detaliczni mieli możliwość zadawania pytań Mieczysławowi Siudkowi, natomiast już 30 października spotkają się z Grzegorzem Moskwą, jednym z najważniejszych polskich ekspertów w zakresie metodologii Ichimoku – będącej japońską wariacją na temat analizy technicznej oraz analizowania wykresów.


Ichimoku Kinko Hyo: Za tą filozofią stoi rzeczywisty rynek

Grzegorza Moskwy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niezależny i niezwykle doświadczony trader, handlujący na co dzień w oparciu o technikę Ichimoku Kinko Hyo. Rynkami zajmuje się od 2006 roku. W 2007 r. poznał Ichimoku i od tego czasu była to podstawa jego tradingu. W 2012 opublikował e-booka FxIchimoku, który omawia strategię opartą o indykator Ichimoku. Z kolei w 2015 r. wydał kurs „Advanced Ichimoku”, gdzie przedstawił cały system Ichimoku. Od połowy 2015 roku współpracuje z portalem VisionForex, który jest poświęcony ekonomii i inwestowaniu.

Przykładowy wykres z naniesionymi liniami i chmurą Ichimoku:

Na rysunku widać jedynie chmurę wzrostową (niebieską). Kumo spadkowa przybiera kolor zielony. Wtedy Senkou span B jest jej górnym ograniczeniem, a Senkou Span A dolnym.
Na rysunku widać chmurę wzrostową (niebieską). Kumo spadkowa przybiera kolor zielony. Wtedy Senkou span B jest jej górnym ograniczeniem, a Senkou Span A dolnym.

Podczas najbliższego webinaru w ramach cyklu „Rozmowy Traderów”, Grzegorz Moskwa odpowie na pytanie: „Dlaczego rozgrywanie trendów z Ichimoku to najlepsza droga dla tradera?”. W odróżnieniu od dotychczasowych webinarów w których brał udział Grzegorz Moskwa, nasze spotkanie będzie mieć charakter wymiany myśli, a razem z czytelnikami Comparic.pl postaramy się wydobyć największe tajemnice dotyczące strategii prowadzącego. W trakcie webinaru każdy uczestnik:

  • Pozna przewagę Ichimoku w grze trendowej
  • Dowie się dlaczego analiza czasu jest równie ważna co analiza ceny
  • Zapozna się z nowym wskaźnikiem Grzegorza Moskwy

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z GRZEGORZEM MOSKWĄ

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here