Naga Markets


Wskaźnik zaufania konsumentów Conference Board, który poprawił się w październiku, jeszcze bardziej wzrósł w listopadzie br. Indeks wynosi obecnie 129,5, wobec 126,2 poprzednio oraz oczekiwań na poziomie 124,0.

“Zaufanie konsumentów wzrosło po raz piąty z rzędu i utrzymuje się na 17-letnich szczytach” – oświadczyła Lynn Franco, Dyrektor ds. Wskaźników Ekonomicznych w Conference Board.

Dodatkowo o godz. 16-tej poznaliśmy jeszcze dane indeksu z Richmond. Całość odczytów z tej godziny przedstawiona została poniżej:

źródło: pl.investing.com

Eurodolar wraca do strefy wsparcia

Dolar umacnia się w stosunku do euro podczas dzisiejszej sesji, co widać po spadkach na głównej parze walutowej. Jak widać na poniższym wykresie 1-godzinnym, po publikacji wskaźnika zaufania konsumentów kurs wyznaczył nowe minima sesyjne.

Tym samym notowania wróciły do przełamanej w minionym tygodniu strefy oporu między 1.1837/75. Obecnie stanowi ona bardzo ważne wsparcie i biorąc pod uwagę powrót do krótkoterminowego trendu wzrostowego, można się rozglądać w jej obrębie za sygnałami zakupowymi.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here