Naga MarketsBitcoin ccPo czym poznać czy zainteresowanie kryptowalutami na świecie rośnie, czy maleje? Między innymi po ilości bitomatów, w których możemy kupić i sprzedać kryptowaluty. A ilość tych urządzeń na świecie stale rośnie.

Ilość bitomatów wciąż rośnie

Według danych z Coinatmradar obecnie możemy korzystać z ponad 10 500 urządzeń. Jeżeli utrzymamy ten rosnący trend, to podwoimy ilość bitomatów na koniec 2020 roku w stosunku do 2019.

Znakomitą większość wszystkich urządzeń (blisko 90%) znajdziemy w Ameryce Północnej. Na światowym rynku bitomatów, coraz mocniejszą pozycję zajmuje jednak Polska. 66 bitomatów w naszym kraju, plasuje nas na 8 miejscu na świecie pod względem ilości tych urządzeń. Stale rosnąca ilość urządzeń w Polsce to zasługa m.in. kantoru FlyingAtom.

FlyingAtom to polski kantor kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Poza siecią stacjonarnych kantorów firma od 2 lat buduje też sieć bitomatów w Polsce. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca, dzięki ich staraniom na naszej mapie pojawiły się 2 kolejne urządzenia, a łączna ilość urządzeń tej firmy wynosi już 27.

Pierwsza z nowych maszyn od FlyingAtom została postawiona w Nowym Targu. Jest to pierwsze urządzenie do wymiany Bitcoina w tym mieście. Bitomat Nowy Targ znajduje się w Galerii Nowotarskiej Buy & Fly przy ulicy Królowej Jadwigi 17.

Bitomat FlyingAtom w Nowym Targu

Kolejnym miastem, w którym pojawił się Bitomat, jest Szczecin. W tym mieście mieści się również stacjonarne biuro kantoru FlyingAtom. Bitomat Szczecin znajdziecie w Centrum Handlowo Rozrywkowym Galaxy przy alei Wyzwolenia 18-20. Dostęp do tego urządzenia oraz tego w Nowym Targu możliwy jest w godzinach otwarcia galerii handlowych.
Bitomaty od firmy FlyingAtom są urządzeniami dwustronnymi.

Oznacza to, że możemy w nich zarówno kupić, jak i sprzedać Bitcoina. Firma umożliwia też wcześniejszą sprzedaż kryptowaluty, a następnie udanie się do bitomatu jedynie po odbiór gotówki. Możliwe jest to poprzez formularz na stronie https://flyingatom.com/kantor-online/ . Na stronie firmy możemy podejrzeć też aktualne kursy wymiany oraz stan gotówki w urządzeniach.

Jak widać rynek urządzeń do wymiany kryptowalut stale się rozrasta. Korzystaliście już z takiego urządzenia? Gdzie według Was powinien się pojawić kolejny Bitomat FlyingAtom?

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWasko: Łukasz Mietła został powołany na członka zarządu
Następny artykułBOŚ Bank: W tym tygodniu w centrum uwagi dane z Niemiec, posiedzenie RPP
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here