Naga Marketspięści chiny usaNa łamach programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak przedstawił kolejne prognozy i analizy ekspertów z Goldman Sachs dotyczące dalszego przebiegu wojny handlowej na linii USA-Chiny. Analitycy oczekują nałożenia kolejnych ceł na import z Chin już we wrześniu. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Wojna handlowa potencjalnym zapalnikiem globalnej recesji

Nałożenie ceł odbije się na gospodarce Stanów Zjednoczonych czego być może nie przewidział Donald Trump. Zdaniem ekspertów dynamika produktu krajowego brutto w USA spowolni do poziomu 1,8%, co oznacza spadek o 0,2 punktu procentowego w porównaniu z prognozą w poprzednim kwartale – oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro spadnie do 1,08 USD do końca roku – Westpac
Następny artykułCD Projekt blisko historycznych szczytów w oczekiwaniu na targi Gamescom
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here