Naga MarketsPodczas przedostatniego programu w Comparic24.TV pojawiła się informacja o rozwiązaniu rządu Premiera Dmitrija Miedwiediewa, który podał się do dymisji. Nowym premierem Rosji zostaje Michaił Mishustin – ostatnio szef rosyjskiego urzędu skarbowego, ukończył w 1989 Moscow State Technological University “Stankin“ (MSTU Stankin). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych i nie tylko!


Zmiana układu sił rządzących w Rosji

Miedwiediew powiedział, że proponowane przez Putina zmiany w Konstytucji zmienią równowagę sił pomiędzy władzą wykonawczą, ustawodawczą i sądowniczą. Putin chce, aby Miedwiediew został zastępcą szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego – czyli objął nowo utworzone stanowisko. Wśród konstytucyjnych zmian jest propozycja by to parlament wyłaniał premiera i na jego wniosek ministrów, a prezydent miał obowiązek ich mianowania. Zmiany konstytucyjne mają być przedmiotem referendum – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo czeka dolara amerykańskiego w 2020 roku? Raport Ebury
Następny artykułPrezydent Iranu odrzuca nową umowę nuklearną Donalda Trumpa
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here