Naga MarketsCena marcowych kontraktów na ropę WTI znajduje się w trendzie wzrostowym od ponad roku. Po ustanowieniu maksimów na poziomie 55.40, rozpoczęła się konsolidacja w formie prostokąta widoczna na poniższym wykresie 4-godzinnym.

Obecnie cena zamknęła się pod przyspieszoną linią trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z 14-go listopada 2016-go roku. Może to oznaczać dalsze spadki w kierunku dolnej bandy konsolidacji, która znajduje się w okolicach poziomu 50.70. Potwierdzeniem będzie tu utworzenie niższego szczytu, a następnie wybicie dołka jaki utworzy się przed jego powstaniem.

Pro-spadkowe nastawienie zostanie zanegowane w momencie wybicia poziomu 54.30, co będzie wiązało się z ustanowieniem nowego szczytu.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here