Naga MarketsTwarz Justina BennettaAnalityk Justin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach, surowcach oraz walutach. W najnowszym komentarzu autor analizuje notowania ropy WTI. W jego ocenie notowania amerykańskiej ropy pozostają w tendencji spadkowej, a przed nami ważny poziom wsparcia 60.00.


Zobacz również: Jak dojść do siebie po rozwaleniu rachunku – Justin Bennett

Po przebiciu wsparcia 66.00, notowania ropy WTI przeforsowały kolejny kluczowy poziom 64.00 podczas ostatniej sesji w październiku. Bennett zwraca uwagę na wzrostowy kanał, który rozciąga się od lutego i został niedawno przebity, co spotęgowało impuls spadkowy.

– Pokonanie dolnej linii kanału otworzyło drogę do następnego kluczowego wsparcia na poziomie 64.00. Możesz zobaczyć, jak ten obszar przyciągał kupujących w czerwcu i ponownie w sierpniu tego roku. Poziom ten służył nawet za punkt zwrotny od końca stycznia do lutego br. – pisze autor.

Podczas wczorajszej sesji dawne wsparcie na poziomie 64.00, które po przebiciu zamieniło się w opór, zostało przetestowane, co uaktywniło kolejnych sprzedających.

– Dopóki sprzedający utrzymują cenę poniżej 64.00 na podstawie dziennego zamknięcia (przy użyciu czasu Nowego Jorku) test poziomu 60.00 jest wysoce prawdopodobny . Zwróć uwagę na wiele sesji, które oscylowały przy tym poziomie w pierwszej połowie marca – dodał.

Poniżej poziomu 60.00 znajduje się wsparcie 58.00. Jest to zarazem zniesienie 38,2% Fibonacciego mierząc od dołka z 2016 r. do szczytu z 2018 roku.

Zobacz również: Justin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na 5 – 9 listopada 2018

– Wszystkie sygnały wskazują na jeszcze niższe ceny ropy w USA w nadchodzących tygodniach i miesiącach. A dopóki utrzymuje się opór na poziomie 64.00, być może nadszedł czas, aby dodać do shortów – podsumował Justin Bennett.

Ropa WTI z celem na 60.00 – Justin BennettConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here