Naga MarketsCena ropy nafotwejZdaniem Maksymiliana Bączkowskiego, ropa WTI ma potencjał do wzrostów nawet w rejon 60-61 USD za baryłkę. Buy or sell? Kupić euro, dolara, funta, franka? A może jednak sprzedać? Jak co poniedziałek dwóch analityków przedstawia swoje dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów prosto ze studia Comparic24.tv Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Krzysztof Kamiński i Maksymilian Bączkowski podzielili się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Rynek ropy silnie zależy od geopolityki

Zdaję sobie sprawę, że ropa to jeden z najczęściej handlowanych walorów w ostatnim czasie dzięki sporej zmienności. Sytuacja na Bliskim Wschodzie i rynku ropy była na początku roku bardzo napięta. Ropa naftowa podobnie jak lira turecka jest silnie uzależniona od geopolityki i często manipulowana – zauważył Maksymilian Bączkowski.

W ocenie analityka po mocnym spadku na notowaniach ropy WTI, nastała faza przestoju, a między 13, a 16 stycznia rynek dokonał częściowej re-akumulacji, co daje szansę do wzrostów. Cel dla kupujących wynosi 60-61 USD/brk.


Czy chciałbyś handlować prawdziwymi akcjami i futures z dźwignią?
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here