Naga MarketsLogo ropy naftowejCeny ropy naftowej podczas ostatnich sesji handlowych wskazują, że dalszy potencjał wzrostowy nadal nie jest zanegowany. Korekta ostatnich wzrostów zdaje się być w tym momencie wyhamowana a co za tym idzie – możliwość dalszych wzrostów własnie powinna dawać o sobie znać. I słusznie, ponieważ najbliższym targetem dla ropy bliżej inwestorom z Europy – ropy WTI jest poziom 64,24$ za baryłkę. Spójrzmy na wykres H1 ropy. 


Sentyment na ropie powoli zaczyna odzyskiwać siły – podczas gdy cena 62 dolarów za baryłkę zdaje się być bezpieczną przystanią dla “czarnego złota”. Warto w takim razie szukać kolejnych okazji do wejścia w pozycję, zwłaszcza – że przed inwestorami rynku surowcowego przynajmniej 2 dolary potencjalnego podejścia. To stanowi wystarczający profit, aby spędzić trochę czasu na analizę surowca,

Ropa WTI na wykresie H1 – czas na podróż w stronę 64 dolarów?

Z perspektywy interwału H1 – warto oznaczyć strefę 62 dolarów za baryłkę jako bardzo istotną strefę – poziom  wspierający dalsze wzrosty, gdzie celem dla całości układu jest poziom 64,24 dolara za baryłkę lub bliskie okolice tego poziomu – ponieważ niewykluczone, że podejście będzie miało nieco większy rozmach, niż pierwotnie jest to zakładane. Tak czy inaczej – warto zwrócić uwagę na surowiec w kontekście dalszych wzrostów, które mogą pojawić się właśnie z obecnej strefy. Zdaje się formalnością podejście pod poziom take profitu, a risk ratio dla obecnego poziomu wynosi 3:1.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

wykres Ropa WTI 13.05.2019
Ropa WTI 13.05.2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here