Naga MarketsRopa WTI ponownie testuje. Możliwe przełamanie wsparcia 36$Już dwa razy widoczne były wysokie wartości wskaźnika stochastycznego w połączeniu z odbiciem od poziomu 41.40$.

WTI broni oporu

Za pierwszym razem w połowie września doprowadziło to do testu wsparcia 36$. Kolejna próba podaży zaowocowała spadkami tylko o 2$. Jak mawia przysłowie „do trzech razy sztuka”. Układ oscylatora i ceny jest bliźniaczy do poprzednich dwóch ataków na opór 41.40. Kształt żółtego prostokąta dobrze opisuje możliwy zakres ruchu ceny.

Patrzenie na dół wymusza przełamana wzrostowa linii trendu. Aktualny sentyment skierowany jest na południe, a odbicie od oporu potwierdza determinację podaży.

Warto dodać, że cena 41.40 nie pierwszy raz była na celowniku posiadaczy krótkich pozycji. Już w okresie wakacji widoczne są liczne zatrzymania w tym miejscu.

Możliwy scenariusz to przełamanie wsparcia 36$ i zatrzymanie na jednej z czerwonych linii. Są to kolejne wsparcia wynikające z dużej aktywności popytu w tym roku.

Nie można wykluczyć wyjścia górą z żółtego obszaru, choć taki wariant zdaje się być mniej prawdopodobny w najbliższych dniach.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here