Naga MarketsW trakcie wczorajszej sesji notowania ropy WTI przesuwały się bokiem i akcja cenowa dotarła do dna byczego kanału regresji. Podczas notowań wtorkowych liczymy na test tego poziomu i odbicie w kierunku górnego ograniczenia. Wcześniejszy kontakt ze wsparciem kanału przyniósł dynamiczne wzrosty – bardzo prawdopodobne, że podobnie będzie i tym razem.

Ropa WTI H1 przesuwa się w kanale wzrostowym
Ropa WTI H1 przesuwa się w kanale wzrostowym

W przypadku gdyby cenie nie udało się zrealizować scenariusza wzrostowego, wtedy inwestorzy skupią się na pierwszym z poziomów wsparcia intraday na 58.50 (kolejny poziom to 57.85). Główne opory w handlu dziennym to natomiast 59.00 oraz 60.00.

Z perspektywy technicznej cena na wykresie H1 znajduje się w trendzie wzrostowym. Dopiero zejście poniżej S1 (58.50) odwróci tendencję rynkową i będzie świadczyć o przewadze niedźwiedzi (sprzedających).


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here