Naga MarketsNa wykresie czterogodzinnym można zauważyć spadek zmienności oraz powstanie formacji trójkąta. Watro zwrócić uwagę na wolumen. Znacząco większe obroty można zaobserwować podczas wzrostów pokazuje to przewagę kupujących. Aktualnie widoczne jest wybicie z formacji podwójnego Inside Bar’a. Przełamanie (potwierdzone wolumenem) oporu w postaci górnej krawędzi układu, prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej reakcji strony popytowej. Warto przyjrzeć się wykresowi o mniejszej perspektywie czasowej.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Wykres H1 wskazuje na konsolidacje. Ostatni test dolnego ograniczenia zakresu wahań charakteryzował się bardzo wysokimi obrotami i uformowaniem formacji objęcia hossy. Warto zwrócić uwagę  również na wybicie z formacji, podczas której zauważalny był również bardzo wysoki wolumen. Sytuacja wskazuje na przejęcie inicjatywy przez stronę popytową. Opór znajduje się przy okrągłym poziomie 53,50 USD. Brak wzmożonej aktywności podaży w tym miejscu prawdopodobnie doprowadzi do jego przełamania i zwiększy szanse na ponowny atak okolic ostatniego szczytu w okolicach psychologicznego poziomu 55,00 USD.


comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here