Naga Markets
Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym cen marcowych kontraktów na ropę WTI, ta koryguje straty powstałe w wyniku impulsu spadkowego jaki rozpoczął się 6-go stycznia br. Korekta przybrała formę trójkąta prostokątnego, a cena jest już bardzo blisko jego wierzchołka (apex). Co za tym idzie, wkrótce możemy spodziewać się wybicia górą lub dołem.

Jeśli ruch spadkowy jaki miał miejsce przed korektą ma być kontynuowany, powinno nastąpić przełamanie dolnego ramienia trójkąta. Taki scenariusz otworzyłby drogę najpierw do lokalnego wsparcia przy 52.20, a następnie do kluczowego poziomy obrony zlokalizowanego w pobliżu 50.70.

Alternatywnie, wybicie górnego ramienia prostokąta, który stanowi obszar oporu w obrębie 53.50, będzie oznaką potencjalnego testu szczytu impulsu spadkowego przy 54.30.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na Złocie
Następny artykułAUDNZD dynamiczne odbicie od wsparcia 1.0360
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here