Naga MarketsKraje OPEC+ nie zamierzają zwiększać ograniczeń w produkcji o większą ilość niż to co dotychczas ustalono. Jednocześnie analitycy z Goldman Sachs prognozują, że popyt na ropę powinien pozostać stłumiony, co powinno doprowadzić do spadku cen. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ostatniego materiału.

Cięcia OPEC+ mają się ku końcowi?

Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Kuwejt poinformowały, że nie będą zmniejszać swojej produkcji o większą ilość niż wynika z ustaleń OPEC+. Wcześniej te trzy kraje zdecydowały się pogłębić cięcia produkcji bardziej niż wynikało to z zobowiązań organizacji.Tymczasem Goldman Sachs prognozuje, że powrót popytu na ropę jest wysoce niepewny i obciążony dużą ilością zapasów zarówno w strategicznych rezerwach jak i w magazynach producentów i rafinerii na całym świecie. Tym samym prognozuje korektę o $5-$8/baryłkę w najbliższych dniach – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here