Naga MarketsCena ropy w górę, jeśli Trump nałoży sankcje na tankowce za handel z WenezueląAdministracja Donalda Trumpa rozważa nałożenie sankcji na ponad 40 tankowców za handel z Wenezuelą. Jak wpłynie to na kurs ropy naftowej, która systematycznie wzrasta w ostatnich tygodniach? Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.

Sankcje Trumpa ponownie ograniczą podaż na rynku ropy?

W grupie rozważanej przez prezydenta USA znajduje się 25 supertankowców (VLCC) o pojemności do 2 mln baryłek każdy. Taki ruch znacznie podniesie ceny tankowców.

Dotychczas rekordowe ceny frachtów dla tankowców klasy VLCC wynosiły ponad $308 tysięcy dziennie w październiku 2019 roku, a obecne stawki spotowe to ~$200 tysięcy dziennie (+10% t/t) – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here