Naga MarketsW reakcji na dzisiejsze tweety Donalda Trumpa, notowania amerykańskiej ropy WTI osuwały się do poziomu 60 USD/baryłkę, testując siatkę średnich ruchomych. Co prawda zdecydowana większość ruchu została skorygowana, jednak nowy tydzień przynosi kontynuację spadkowych tendencji czarnego złota na świecie. Więcej na ten temat w programie Bogusza Kasowskiego, który zaprasza na Surowcowe.info.


Notowania ropy w dół, Trump podniesie cła do 25%?

Jak wynika z podawanych przez Comparic.pl już z rana informacji, Donald Trump od najbliższego piątku chce podnieść cła na część importowanych z Chin towarów z poziomu 10% do 25%, chodzi o rynek warty 200 miliardów dolarów. W reakcji na doniesienia tracił chiński juan, amerykański indeks S&P 500 oraz notowania ropy. Czarne złoto, a dokładniej mówiąc jego amerykańska mieszanka WTI, nie znajdowało się tak nisko od końcówki marca, testując siatkę wsparć na wysokości 60 USD/baryłkę:

Notowania amerykańskiej ropy WTI Na wykresie dziennym
Notowania amerykańskiej ropy WTI Na wykresie dziennym

Sytuację dookoła wojny handlowej USA – Chiny podczas programu Surowcowe.info na antenie Comparic24.TV wyjaśnia Bogusz Kasowski. Oprócz tego w programie o raportach dotyczących upraw oraz zasiewów kukurydzy i soi oraz o tym jak prognozy pogodowe wpływają na rynek surowców.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here