Naga Marketsrafineria w tle zachód słońcaNa łamach programu „Okiem Eksperta” w Comparic24.TV Adam Rak rozmawiał ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Bartłomiejem Chomka. W trakcie programu poruszono temat ropy naftowej, która na początku tygodnia wystrzeliła o kilkanaście procent by następnie skorygować większość wzrostów. Mijający tydzień obfitował także w wiele emocji. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Ropa Brent kończy tydzień największym tygodniowym wzrostem od stycznia

Po atakach na Arabię Saudyjską obawiano się o możliwość wznowienia produkcji. Jednak szybko ogłoszono, iż większość szkód zostanie naprawiona. Kurs ropy pozostawał w tym tygodniu pod wpływem wiadomości geopolitycznych, co pokazuje, jak silnie spekulatywnym instrumentem jest czarne złoto.

Rynek ropy wymaga śledzenia wielu źródeł. Obecne zachowanie jest typowe dla rynku, wielu inwestorów domknęło swoje pozycje długie, co wywołało silną korektę spadkową i będzie to trwało do momentu, aż nie wytworzy się kolejny impuls popytowy – zauważył Bartłomiej Chomka.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here