Naga MarketsNotowania ropy WTI na wykresie dziennym poruszają się w trendzie wzrostowym, którego szczyt przypada obecnie na okolice $66.63. Pod koniec stycznia pojawiły się jednak pierwsze oznaki osłabienia tego trendu, przełamana została bowiem przyspieszona linia tendencji, która swój bieg rozpoczyna w dołku z 14-go grudnia 2017 r.

W kolejnych dniach wspomniana wyżej linia trendu została przetestowana pozytywnie jako nowy opór, a na początku obecnego tygodnia udało się ustanowić nowy, niższy dołek.

Interesujące jest teraz to, jak akcja cenowa rozwinie się na testowanym właśnie wsparciu przy $63.10. W przypadku odbicia kurs po pokonaniu lokalnego oporu na $64.70 może ponownie kierować się do aktualnych maksimów.

Gdyby jednak doszło do przełamania obszaru wsparcia, najbliższym celem dla spadków będzie linia trendu prowadzona od dołka z sierpnia 2017 r. Niżej, bo przy $61.35 znajduje się z kolei wsparcie horyzontalne, które stanowi 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego.

W trakcie dzisiejszej sesji warto zwrócić uwagę na dane o zapasach w USA, które pojawią się o godzinie 16:30.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here