Naga MarketsCena ropy WTI wyrażana w dolarach amerykańskich porusza się w szerokiej konsolidacji, gdzie górne ograniczenie stanowi obszar w obrębie poziomu 55.00. Z kolei od dołu wsparcie zapewnia strefa wokół poziomu 43.30.

Właśnie do wspomnianej wyżej strefy wsparcia dotarła wczoraj cena wybijając przy tym kolejny niższy dołek. W ramach konsolidacji można wyróżnić jeszcze mniejszy trend spadkowy, gdzie zaznaczone na poniższym wykresie dołki i szczyty formowane są na coraz niższych poziomach.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Obecnie prawdopodobne jest kolejne odbicie od obszaru wsparcia. Jeśli jednak trend spadkowy ma być kontynuowany, po krótkiej przerwie może dojść do przełamania obszaru wokół 43.30. Wtedy też otwarta zostałaby droga do kluczowego wsparcia na okrągłym poziomie 40 USD.

Spore znaczenie dla wyceny czarnego złota może mieć dzisiejsza publikacja informacji o stanie zapasów tego surowca. Dane poznamy jak co tydzień o godzinie 16:30.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here