Naga MarketsCena ropy WTI wyrażana w dolarach amerykańskich porusza się w szerokiej konsolidacji, gdzie górne ograniczenie stanowi obszar w obrębie poziomu 55.00. Z kolei od dołu wsparcie zapewnia strefa wokół poziomu 43.30.

Właśnie do wspomnianej wyżej strefy wsparcia dotarła wczoraj cena wybijając przy tym kolejny niższy dołek. W ramach konsolidacji można wyróżnić jeszcze mniejszy trend spadkowy, gdzie zaznaczone na poniższym wykresie dołki i szczyty formowane są na coraz niższych poziomach.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Obecnie prawdopodobne jest kolejne odbicie od obszaru wsparcia. Jeśli jednak trend spadkowy ma być kontynuowany, po krótkiej przerwie może dojść do przełamania obszaru wokół 43.30. Wtedy też otwarta zostałaby droga do kluczowego wsparcia na okrągłym poziomie 40 USD.

Spore znaczenie dla wyceny czarnego złota może mieć dzisiejsza publikacja informacji o stanie zapasów tego surowca. Dane poznamy jak co tydzień o godzinie 16:30.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenm – DAX30, ROPA WTI, USDJPY, 21 czerwca
Następny artykułByki w odwrocie
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here