Naga MarketsNotowania cen ropy WTI w relacji do dolara jeszcze w tym tygodniu poruszały się ponad przyspieszoną linią trendu biegnącą od dołka z sierpnia oraz horyzontalnym obszarem blisko 70.50. Poziomy te tworzyły konfluencję wsparcia.

Jednak podczas środowej sesji kontrolę przejęła strona podażowa i zepchnęła notowania na zamknięciu sesji do poziomu 70.02. Tym samym konfluencja wsparcia została pokonana, a niedźwiedzie otworzyły sobie drogę do dalszej przeceny.

Spadki kontynuowane były także wczoraj. Najbliższy istotny cel stanowi teraz strefa między 67.30 – 66.30, która zbiega się z dolnym ograniczeniem kanału wzrostowego, widocznego na poniższym wykresie dziennym. W przypadku wzrostowego odbicia, opór stanowić może obszar w obrębie 70.50, który wcześniej działał jako wsparcie.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

Ropa - spadki po wybiciu konfluencji wsparcia. Cel dolne ograniczenie kanału?


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here