Naga MarketsCena ropy wzrasta. USA z rekordowo niską ilością aktywnych platform wiertniczych Siódmy tydzień z rzędu spadku liczby aktywnych odwiertów ropy i gazu w USA. Tym razem zmniejszono liczbę punktów wydobywczych o 13, osiągając historyczne (od 1940 roku) dno 266 aktywnych platform wiertniczych. Oznacza to -72% spadek r/r. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału!

USA: Podaż ropy znajdzie odbicie w końcówce 2020 roku?

Aktualne prognozy w USA średniorocznej liczby aktywnych platform wiertniczych mówią o 431 w 2020 roku (-54% r/r), 326 w 2021 roku (-24% r/r) oraz 583 w 2022 roku (+79% r/r). W 2019 roku średnioroczna liczba aktywnych platform wiertniczych wynosiła 943.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Kanadzie zamknięto kolejne 4 platformy wiertnicze, pozostawiając rekordowo niską ilość aktywnych punktów: zaledwie 17 (-86% r/r). Tymczasem Norwegia poinformowała o spadku wydobycia ropy naftowej w maju do 1,74 mln baryłek dziennie (-2,1% m/m); +38,1% r/r) – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here