Naga MarketsCena ropy porusza się w zakresie, gdzie górne ograniczenie znajduje się w okolicach poziomu 55.00, natomiast kluczowe wsparcie stanowi 42.20. W drugiej połowie czerwca wsparcie to zostało przetestowane, a w rezultacie doszło do odbicia.

Ubiegły tydzień z kolei odbył się pod znakiem silnego wzrostu, gdzie popyt panował praktycznie od jego początku aż do samego końca. Duża bycza świeca tworzy dodatkowo formację Outside Bar widoczną na poniższym wykresie:

Jednakże dzisiejsze dane z rynku ropy rozminęły się z prognozami. Mimo spadku zapasów w USA był on niemal dwukrotnie niższy niż się spodziewano.

Jeśli zatem pojawiłaby się korekta ostatnich wzrostów / byczej świecy tygodniowej – można rozważyć zakupy zgodne z krótkoterminowym trendem wzrostowym z wykresu 4-godzinnego.

Istotne wsparcie w tym trendzie wydaje się stanowić obszar w obrębie 47.75, gdzie znajduje się także 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego. Pierwszym celem przy takim scenariuszu będą ostanie maksima przy 50.40, natomiast kolejny istotny opór znajduje się w okolicach szczytu swingu nieco poniżej 52.00.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here