Naga MarketsDalsza seria “Facebookowych analiz technicznych” trwa w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek?


Główne

Podczas ostatniego tygodnia analizy Maksymiliana obejmowały przede wszystkim rynek złota, US30 oraz ropy naftowej. Jak łatwo zauważyć – oraz przede wszystkim ci, którzy obserwują naszą codzienną relacje widzą – że typy te trafiły w dziesiątkę. Podczas bardzo krótkiego opisu sytuacji na ropie naftowej WTI – wspominane były dalsze spadki, które dokładniej również opisywane były podczas codziennego przeglądu. Ropa z poziomów wskazywanych, tj. 24 dolarów ponownie zeszła ponownie do zakresu 21 dolarów za baryłkę.

wykres Typy tygodnia Conotoxia
Typy tygodnia Conotoxia

W przypadku złota – wskazywane było dojście do poziomu oporu oraz możliwość jego dalszego wybicia i ataku strefy 1600+ dolarów za uncję. Rynek wygenerował podejście, przełamując strefę podażową i generując kolejne sygnały wzrostowe. W przypadku indeksów zaś – konserwatywne sygnały wygenerowane zostały podczas ostatnich sesji. Zapraszamy do dalszego obserwowania naszych relacji, komentowania i brania udziału w ankietach!

Conotoxia
WYJĄTKOWE WARUNKI HANDLOWE .
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here