Naga MarketsW trakcie poniedziałkowej sesji ropa WTI (mieszanka amerykańska) zyskuje ponad 3% i testuje poziom 60 dolarów za baryłkę. Ostatni raz notowania znajdowały się tak wysoko pod koniec maja, kiedy rozpoczęła się dynamiczna wyprzedaż surowca. W efekcie czarne złoto walczy również z istotną strefą oporową i jeżeli udałoby się ją wybić, wtedy WTI otwiera sobie drogę do dalszej aprecjacji. Więcej na ten temat w programie Surowcowe.info, którego prowadzącym jest Bogusz Kasowski.


OPEC+ sygnalizuje cięcia produkcji, ropa silnie zyskuje

Notowania ropy na początku lipca umacniają się przede wszystkim dzięki doniesieniom z OPEC+ sugerującym, że organizacja zdecyduje się ograniczyć poziomy produkcji. Optymizm rynkowy jest napędzany dodatkowo przez porozumienie na linii USA-Chiny, dzięki któremu rozmowy o ugodzie handlowej znowu wracają na właściwe tory.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here