Naga Markets

spadające ceny ropy naftowejCeny ropy spadły poniżej 100 USD/bbl, po kolejnej dużej wyprzedaży odnotowanej w miniony wtorek. Ekonomiści Goldman Sachs dostrzegają, że ruch ten odzwierciedla rosnące obawy dotyczące fundamentów ropy, zarówno w kontekście wyższej podaży, jak i słabszego popytu.

Notowania ropy najniżej od lutego 

Spoglądając na notowania ropy WTI zauważymy, że jej kurs osunął się dziś poniżej 93 dolarów za baryłkę, co jest najniższym poziomem od drugiej połowy lutego br.Ropa Brent kosztuje z kolei poniżej 98 dolarów za baryłkę, co również jest najniższa wartością od drugiej połowy lutego br.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

 

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Ekonomiści Goldman Sachs szacują jednak, że nawet przy założeniu niekorzystnych wyników, wartość godziwa pozostaje powyżej obecnych poziomów, potwierdzając ich bycze poglądy cenowe.

NED

– Nasz wniosek jest taki, że w naszym niekorzystnym scenariuszu wartość godziwa ceny Brent wynosiłaby 120-110 USD/bbl w II połowie 2022-2023 r. (…) W związku z tym podtrzymujemy naszą byczą opinię na temat cen ropy po niedawnej wyprzedaży – wskazali ekonomiści Goldman Sachs.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: echo investment notowania | lotos akcje rekomendacje | pgnig akcje | kghm akcje wykres | kurs lewa wykres | alior akcje opinie | bitcoin era opinie | kurs jena kantor |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułRussell 2000 w układzie do kontynuacji spadków. Możliwa nowa fala przeceny
Następny artykułOpłaty za gaz w Ethereum nie zmniejszą się po wdrożeniu The Merge
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here