Naga MarketsKurs ropy naftowej w decydującym miejscu. Sankcje USA zmniejszają eksport WenezueliEksport ropy naftowej z Wenezueli spadł w maju 2020 do najniższego poziomu od 2003 roku. Eksperci nie mają wątpliwości – to skutek amerykańskich sankcji. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.

Amerykańskie sankcje ograniczają eksport surowca z Wenezueli

Średni eksport ropy z Wenezueli wynosił 451 935 baryłek dziennie, jest to spadek o połowę wobec tegorocznej średniej. Biuro Kontroli Zasobów Zagranicznych USA (OFAC) dodało we wtorek cztery statki czarterowane w tym roku przez Libre Abordo, Schlager Business Group i rosyjskie jednostki Rosneft na listę podmiotów objętych sankcjami.Zapasy ropy w Wenezueli wzrosły w maju o 2,3 mln baryłek do poziomu 38,2 mln baryłek i zmusiły PDVSA do ograniczenia produkcji ze względu na ograniczone możliwości magazynowe – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here