Naga MarketsRopa naftowa i S&P 500 w górę na rynku futures. Komentuje Emini TraderW trakcie wtorkowej sesji (19 stycznia 2021 roku) na rynku kontraktów terminowych zyskuje zarówno indeks S&P 500, jak i ropa naftowa. Emini Trader na antenie Comparic24.tv komentuje obecną sytuację na tych dwóch rynkach.

  • Ropa naftowa (CL) rośnie o niemal 1% dodając do swojej wartości 50 centów i kosztując 52,6 dol. za baryłkę
  • Z kolei kontrakty na indeks S&P 500 (ES) rosną o 0,55% i testują poziom 3789 pkt., odbijając od dwutygodniowego dołka
  • Więcej w materiale Emini Tradera na antenie Comparic24.tv:

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSkyCash rozpoczyna emisję akcji i docenia aktywnych użytkowników
Następny artykułDolar nie będzie faworyzowany przez Yellen. Kurs USD czeka na wystąpienie
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here