Naga MarketsRopa naftowa i S&P 500 w górę: Emini Trader o rynku futuresKontrakty futures na S&P 500 rosną we wtorek o 0,6% i dochodzą do poziomu 3663,4 pkt. W tym samym czasie, inny z popularnych instrumentów terminowych, a mianowicie ropa WTI, odbija 0,4% po porannych spadkach i utrzymuje się tuż nad poziomem 47 dolarów za baryłkę. Emini Trader na antenie Comparic24.tv omawia sytuację zarówno na kontraktach S&P 500, jak i WTI.

  • Czarne złoto utrzymuje się na ponad półrocznych maksimach, jednak od stycznia (YTD) nadal traci niemal 23%
  • Indeks S&P 500 od stycznia zyskuje natomiast 13,4% i pomimo korekty z zeszłego tygodnia nadal pozostaje blisko historycznie wysokich poziomów

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMercator jest skłonny przeznaczyć więcej na dywidendę niż na buy-back
Następny artykułBrexit i Bank Anglii: czego się spodziewać w tym tygodniu?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here