Naga MarketsRopa naftowa i S&P 500 na rynku futures. Komentuje Emini TraderNotowania ropy naftowej WTI na rynku kontraktów terminowych osuwają się we wtorek o 0,2%, utrzymując się jednak nadal powyżej poziomu 45 dolarów za baryłkę. Z kolei S&P 500 futures zyskuje około 1% i testuje historyczne maksima utrzymując się w okolicach 3660 pkt.

  • Emini Trader komentuje sytuację na rynku futures na antenie Comparic24.tv
  • Słaby dolar na początku grudnia wspiera umocnienie Wall Street
  • Inwestorzy spodziewają się silnej końcówki roku dla amerykańskich indeksów

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRopa w górę, euforia również na Wall Street. Rośnie S&P 500 oraz Dow Jones
Następny artykułZłoto: spadek okazją do zakupu? Dalszy wzrost cen w 2021 roku
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here