Naga Markets

Rynkowe Tankowanie to program, w którym prowadzący Łukasz Skiba dokonuje przeglądu najważniejszych wydarzeń na rynku ropy naftowej. W kolejnym 69. odcinku wraz z Tomaszem Rydelkiem – autorem bloga pulslewantu.pl analizuje kulisy rozmów ws. JCPOA, sytuację w Iraku i zmianę nastawienia względem Arabii Saudyjskiej. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych wiadomości ze świata ropy naftowej!

  • Jak wyglądają postępy w negocjacjach ws. JCPOA?
  • Zmarnowany potencjał na irańsko-europejską współpracę. Możliwe problemy Iraku
  • Rynkowe Tankowanie to program, w którym Łukasz Skiba dokonuje przeglądu najważniejszych wydarzeń na rynku ropy
  • Partnerem programu jest broker Purple Trading





Iran pozostaje kluczowym tematem dla rynku ropy. Mimo, że szanse na osiągnięcie porozumienia wydają się być dalej niewielkie, a w sytuacji braku wystarczającej podaży każdy najmniejszy pozytywny sygnał jest odbierany przez inwestorów bardzo entuzjastycznie. Czy coś w tej sprawie ruszyło?

HANDLUJ ROPĄ BEZ PROWIZJI Z PURPLE TRADING

Niestety nie, rozmowy nadal drepczą w miejscu. W sierpniu wydawało się, że będziemy mieć przełom, jednak ostatnie wydarzenia świadczą o tym, że raczej tego porozumienia między USA, a Iranem nie będzie – oznajmił gość programu.

Tymczasem brak potencjalnych dostaw irańskiego gazu do Europy potęguje kryzys energetyczny na całym Starym Kontynencie. Jak na Bliskim Wschodzie komentują problemy na naszym kontynencie? Ostatni komentarz CEO Saudi Aramco zwracał uwagę, że kraje zachodnie są same sobie winne, bo zbyt mocno odchodziły od tradycyjnych źródeł energii.

Generalnie OPEC uważa, że obecne problemy to kwestia braku inwestycji w gaz i ropę. Widać niechęć ze strony kartelu do zwiększania wydobycia, gdyż są obawy, że to wszystko zakończy się globalną recesją – dodaje gość.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.

XTB



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>






Poprzedni artykułGPW: Podsumowanie informacji ze spółek 26 września 2022 r.
Następny artykułKursy walut kontynuują ubiegłotygodniowe szaleństwo. Funt kopie dno, dolar króluje
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here