Naga MarketsNotowania ropy WTI w relacji do dolara dotarły w tym tygodniu ponownie do kluczowego oporu blisko $66.50, gdzie znajdują się tegorocznego maksima.

Jak widać na poniższym wykresie dziennym, kurs odbił od tego oporu do wsparcia na $64.10, gdzie pojawiły się zlecenia kupna, które pozwoliły wypchnąć cenę do lokalnego oporu na $65.25.

Obecnie wspomniany wyżej, lokalny opór jest testowany i jeśli powstrzyma on kupujących, może się okazać, że notowania powrócą do wsparcia na $64.10. Jego skuteczne przełamanie otworzyłoby drogę głębszej korekcie, gdzie najbliższym celem wydaje się być wsparcie na $62.50.

Powyższy scenariusz zostanie unieważniony jeśli dojdzie do skutecznego przełamania kluczowego obszaru oporu w obrębie $66.50.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here