Naga Markets
Notowania ropy WTI w relacji do dolara dotarły w tym tygodniu ponownie do kluczowego oporu blisko $66.50, gdzie znajdują się tegorocznego maksima.

Jak widać na poniższym wykresie dziennym, kurs odbił od tego oporu do wsparcia na $64.10, gdzie pojawiły się zlecenia kupna, które pozwoliły wypchnąć cenę do lokalnego oporu na $65.25.

Obecnie wspomniany wyżej, lokalny opór jest testowany i jeśli powstrzyma on kupujących, może się okazać, że notowania powrócą do wsparcia na $64.10. Jego skuteczne przełamanie otworzyłoby drogę głębszej korekcie, gdzie najbliższym celem wydaje się być wsparcie na $62.50.

Powyższy scenariusz zostanie unieważniony jeśli dojdzie do skutecznego przełamania kluczowego obszaru oporu w obrębie $66.50.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: EURNZD – reakcja podaży na oporze
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 30.03.2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here