Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPRASZAMY NA DZISIEJSZY WEBINAR DLA OB


Środa na rynkach dosyć spokojna – EUR co prawda rozrysowuje kolejne, historyczne dołki przez co pojawiło się więcej zmienności, jednak kalendarz należy do tych nudniejszych. Jedyne większe urozmaicenie to posiedzenie RBNZ oraz konferencja prasowa banku o godzinie 21:00 naszego czasu. Bank Rezerw Nowej Zelandii raczej nie zdecyduje się na cięcia stóp procentowych, jednak może zaprezentować gołębi ton, który osłabi NZD. Więcej szczegółów na ten temat w dzisiejszym komentarzu makro.

W nocy z środy na czwartek poznamy natomiast dane z australijskiego rynku pracy. Przy obecnej presji związanej z cięciem stóp procentowych oraz słabymi prognozami inflacyjnymi, korzystne dane o zatrudnieniu z pewnością pomogą słabnącemu dolarowi australijskiego.

Silne i słabe aktywa finansowe

USD kontynuuje swoje wczorajsze wzrosty, natomiast euro rozrysowało 12-letnie dołki. JPY również silne – widać to między innymi na EUR/JPY

SILNE: USD, JPY

SŁABE: EUR, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

GBP/AUD w ciekawym miejscu

NZD/JPY – przełamanie kolejnego wsparcia

Spadkowo zaczyna prezentować się sytuacja na ropie brent – od początku marca cena spadła o około 6USD. Po nieudanych kilku próbach wyjścia powyżej grudniowe niższe szczyty, cena ostatecznie zaczęła się osuwać. Obecnie znajdujemy się na poziomie 56.48USD/baryłka. Obecne poziomy pokrywają się z 38.2% zniesienia ruchu wzrostowego trwającego od początku roku. Jeżeli poziom nie utrzyma ceny w ryzach, wtedy skupiamy się na strefie wsparcia 56.32-55.22 – powinna zapewnić pole do odbić w górę i spowolnić obecne, dynamiczne momentum spadkowe.

BRENTH4 11.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here