Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE WEBINARY W TYM TYGODNIU


Poniedziałek niezwykle spokojny – przed nami początek tygodnia, w którym podczas handlu nie musimy przejmować się danymi makroekonomicznymi, które mogłyby silnie zaburzyć to co dzieje się na rynku walut. W związku z tym przyjrzyjmy się temu co czeka nas w kolejnych dniach handlowych. Najważniejsze wydarzenia w kalendarzu makroekonomicznym opisywałem dzisiaj rano w komentarzu makro. Trochę więcej na temat dzisiejszej sesji znajdziecie natomiast w nocie rynkowej przygotowywanej przez nasz portal dla brokera XM.

Warto na pewno zauważyć, że nieniecki Bundesbank oraz Europejski Bank Centralny potwierdziły dzisiaj oficjalny początek “drukowania” w związku z programem luzowania ilościowego.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD

SŁABE: EUR, JPY

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– AUD/USD – problem z linią trendu

– AUD/NZD – na granicy oporu

– USD/CAD – możliwa korekta

W zeszłym tygodniu zwracałem uwagę na strefę oporu, która rozrysowała się na ropie brent. Ostatecznie w piątek doprowadziła ona do wyraźnego zejścia ceny poniżej istotnego wsparcia (61.8% zniesienia ostatnich ruchów wzrostowych). Poziom obecnie pełni rolę oporu (został już przetestowany od dołu i cena go respektuje). Pod nami blisko strefa lokalna oporu pomiędzy 58.7 oraz 59.1. W przypadku dojścia do niej gramy na odbicia.

BRENTH4 09.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here