Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Darmowe szkolenia online z Comparic – 15-19 czerwca


Dzisiaj rynek skupia się przede wszystkim na wieczornym posiedzeniu FOMC – odczyt oświadczenia połączony jest z konferencją prasową, decyzją w sprawie stóp procentowych oraz publikacją projekcji ekonomicznych FED. Dzisiejszy handel może być więc silnie zaburzony, a samo posiedzenie wywoła najprawdopodobniej silną zmienność na głównych indeksach amerykańskich oraz samym USD. Rynek spodziewa się jasnej zapowiedzi normalizacji polityki pieniężnej we wrześniu oraz optymistycznej retoryki odnośnie sytuacji gospodarczej USA – jeżeli informacje takie nie zostaną dostarczone, wtedy dolar może stracić.

Dzisiaj o godzinie 10:30 UK publikowała dane z lokalnego rynku pracy, a Bank Anglii podzielił się protokołami z czerwcowego posiedzenia. Ujemna wartość wskaźnika badającego ilość osób ubiegających się o zasiłek i zgodne z konsensusem minutes sprawiły, że GBP zaczął delikatnie zyskiwać – cały czas traci jednak do dolara amerykańskiego w trakcie środowej sesji.

O godzinie 11:00 poznaliśmy wyniki europejskiej inflacji CPI – publikacja bez jakichkolwiek niespodzianek. Rezultaty pokryły się z oczekiwaniami i odczytami zeszło miesięcznymi CPI r/r 0.3%, CPI m/m 0.2% i bazowe CPI r/r 0.9%. Do wieczora brak istotniejszych publikacji – nie pozostaje więc nic inngo jak czekać na FOMC. Całość będziemy komentować na bieżąco w Forex na Żywo.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR, CHF, USD

SŁABE: AUD, NZD, CAD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

AUD/USD – wybicie dołem z formacji trójkąta

GBP/USD – możliwa korekta

SREBRO – nadal faworyzuje spadki

Ropa brent pokonała w trakcie dzisiejszej sesji weekendową lukę spadkową, którą dodatkowo wzmacniała 200-okresowa średnia ruchoma. Cenie udało się zamknąć nad poziomem i wzrosty są obecnie kontynuowane (64.82USD/baryłka). Przed notowaniami jeszcze jeden lokalny opór w postaci 38.2% zniesienia spadków 10-15 czerwca. Średnia ruchoma oraz luka weekendowa powinny stanowić jednak na tyle silne wsparcie, że pozwoli ono cenie ruszyć dalej w górę.

BRENTH1 17.06

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here