Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod hasłem inflacji PMI według Markit. Poznaliśmy odczyty dla Francji, Niemiec oraz Eurolandu – w godzinach popołudniowych opublikowane zostaną rezultaty dla USA. Ogólnie rzecz biorąc wyniki były dosyć mieszane, co z resztą zaraz pokażemy:

  • Francja – PMI dla usług 53.5pkt. (oczekiwano 49.80pkt.), dla przemysłu 47.7pkt. (oczekiwano 49.50pkt.), indeks łączny 52.2pkt. (poprzednio 49.30pkt.)
  • Niemcy – PMI dla usług 55.5pkt. (oczekiwano 54.20pkt.), dla przemysłu 50.9pkt. (oczekiwano 51.50pkt.), indeks łączny 54.3pkt. (poprzednio 53.50pkt.)
  • Euroland – PMI dla usług 53.9pkt. (oczekiwano 53.0pkt.), dla przemysłu 51.1pkt. (oczekiwano 51.5pkt.), indeks łączny 53.5pkt. (oczekiwano 53.0pkt).

 

Jak widać z zasady PMI przemysłowe wypadało gorzej na tle PMI usługowego, które okazywało się lepsze od prognoz.

Oprócz tego na rynkach dosyć spokojnie – jedynym istotnym wydarzeniem będą kolejne rozmowy Eurogrupy w sprawie Grecji. Posiedzenie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, AUD, NZD

SŁABE: EUR, ZŁOTO, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

GBP/AUD – na poziomie wsparcia H4

USD/JPY – RGR na H4 nadal możliwy

EUR/CAD – linia bessy zatrzymuje wzrosty

Ropa brent zgodnie z naszymi wcześniejszymi analizami odbiła od strefy oporu i dynamicznie osunęła się w okolice 58USD za baryłkę. Następnie widzieliśmy kolejny ruch popytowy, który został zablokowany na poziomie w okolicach 60USD. W miejscu tym uformowała się świeca pin bar – jej górny knot narusza linię oporu. Po rozrysowaniu świecy nastąpił ponowny ruch w dół, który powinien być kontynuowany w dalszych godzinach dzisiejszej sesji. W związku z tym rekomendujemy grę na spadki (PUT).

BRENTH4 20.02.2015

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here