Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Weź udział w webinarze i odbierz pieniądze na transakcje bez ryzyka


Podobnie jak wczoraj, również dzisiaj kalendarz makroekonomiczny nie zachwyca mnogością publikacji. O godzinie 11:00 poznaliśmy jedynie wstępne wyniki PKB w strefie euro. Jak spodziewał się rynek w ujęciu kwartalnym produkt krajowy brutto wyniósł 0.4%, natomiast w ujęciu rocznym 1.0% – rezultaty pokryły się z wynikami z poprzedniego okresu więc EUR praktycznie nie zareagowało.

Kolejny odczyt dopiero o 16:00 – mowa tutaj o raporcie z amerykańskiego rynku pracy JOLTS. Chociaż publikacja nie ma bezpośredniego wpływu na notowania walut to inwestorzy uważnie śledzą raport gdyż zawiera wiele wskazówek odnośnie sytuacji na rynku zatrudnienia a co za tym idzie również kondycji amerykańskiej gospodarki.

Grecja przesłała kredytodawcom nową wersję propozycji reform niezbędnych do otrzymania obiecanych 7 miliardów EUR zapomogi. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że nie różni się ona praktycznie niczym od wcześniejszych list proponowanych reform.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: CAD, EUR

SŁABE: NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

EUR/AUD – fałszywe wybicie poprzedniego szczytu

Złoto – kanał spadkowy H4

Apple znalazł sposób na zwiększenie sprzedaży iPad’ów – co z notowaniami spółki?

Dzisiaj przyglądamy się europejskiej ropie brent na wykresie H4 – sytuacja techniczna prezentuje się bowiem niezwykle interesująco. Jak widzimy cena ponownie przebiła kilkumiesięczną linię trendu spadkowego. Znalazła się jednak tuż pod 200EMA (200-okresową wykładniczą średnią ruchomą), która w przeszłości okazywała się skutecznym poziomem wsparcia/oporu. Trzy ostatnie podejścia pod poziom kończyły się spadkami (oprócz krótkoterminowego wybicia). Dzisiaj warto obserwować okolice 64.10 (200EMA) w poszukiwaniu sygnałów sprzedażowych.

BRENTH4 09.06

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here