Naga MarketsRopa Brent: oczekiwania na wzrosty Zwolennicy mierzeń geometrycznych, czyli porównywania poszczególnych swingów, mogą być zadowoleni, analizując ropę Brent.

Brent geometrycznie opisany

Żółta strefa 36.5$ jest efektem analizy Price Action, czyli czystego wykresu. W tym miejscu pojawiała się wzmożona aktywność popytu w przeszłości. Naniesienie siatki zmierzenia kontratakującego wskazuje wartość 38.2%, znajdująca się w dolnym ograniczeniu żółtej strefy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na szczególną uwagę zasługuje jednak porównanie odcinków zaznaczonych kolorem czerwonym. Są to dwie spadkowe fale. Druga z nich mająca swój koniec na poziomie 36.40$ jest bliźniaczo podobna do przeceny Brent z przełomu sierpnia i września.

Reakcję tego instrumentu na wsparciu już znamy, ostatnie świece H4 są koloru białego. Można zatem podjąć interpretację, że żółta strefa nadal jest w centrum zainteresowań posiadaczy długich pozycji.

Ważny opór powstał już dawno i został zaznaczony kolorem niebieskim. Jest to cena 43.15$.

Jeżeli udałoby się przeskoczyć przez bieżące maksima, czyli 36.60$, to powstałe tutaj dołki z przeszłości, mogłyby być trampoliną dla kolejnej fali wzrostów na tym surowcu.

W ten oto sposób otrzymaliśmy trzy ważne poziomy, które każdy daytrader, ale i inwestor powinien znać: 36.50$; 39.60$ i 43.15$.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here