Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Strefy wsparcia i oporu – obejrzyj darmowy webinar i wygraj „Transakcję bez ryzyka”


Dzisiejszy ranek obfitował w sporą ilość publikacji makroekonomicznych – zaczęliśmy od wskaźnika PMI we Francji, Niemczech oraz całej strefie euro. Niekorzystnie wypadł jednie w przypadku Francuzów – odczyty pozostałe okazały się lepsze od konsensusu i wzmocniły EUR – windując je w okolice 1.10.

Kolejny zalew danych nadszedł o 10:30 bezpośrednio z Wysp Brytyjskich. W jednej chwili na rynek trafiło kilkanaście odczytów CPI oraz PPI w różnych wersjach. Nas najbardziej interesowało jednak CPI r/r oraz bazowe CPI r/r. Pierwsze i drugie poniżej konsensusu (CPI r/r 1.2% vs 1.3% a bazowe CPI r/r 0% vs 0.1%).

Dzisiaj jeszcze o 13:30 istotne odczyty z rynku amerykańskiego – CPI, CPI bazowe oraz CPI z wykluczeniem żywności i energii. O 14:45 Markit dorzuci do tego PMI przemysłowe dla Stanów Zjednoczonych, a o 15:00 poznamy sprzedaż nowych domów.

Więcej szczegółów odnośnie dzisiejszej sesji w komentarzu makro oraz nocie podsumowującej wczorajsze wystąpienie prezesa Europejskiego Banku Centralnego.

Silne i słabe aktywa finansowe

EUR i JPY dzisiaj znowu bardzo silne. USD/JPY waha się na krawędzi 119.50, natomiast EUR/USD podchodzi pod 1.10.

SILNE: JPY, EUR

SŁABE: USD, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

EUR/JPY – w strefie oporu

USD/JPY – przełamanie linii trendu

Silne wzrosty na ropie brent widać od początku tego tygodnia. Poranna świeca H4 wypchała notowania powyżej lokalnej strefy wsparcia/oporu. Obecnie będziemy czekali na jej retest i potwierdzenie ewentualnych, dalszych wzrostów. Na interwale M30 widzimy, że cena cały czas próbuje naruszać strefę od góry, jednak długie dolne knoty świadczą o odrzucaniu tych prób.

BRENTH4 24.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here