Naga MarketsWydarzenia ostatnich dni spowodowały znaczące ograniczenia w handlu instrumentami opartymi o ropę naftową. Ujemna wycena kontraktów terminowych popchnęła brokerów CFD do działań mających na celu zabezpieczenie siebie i klientów przed nieprzewidywalnymi skokami cen ropy. Nasz partner – Purple Trading w związku z zaistniałą sytuacją otwiera od dziś możliwość handlu ropą Brent na swoich platformach.

 

Zrobliśmy to dla dobra bezpieczeństwa naszych klientów

W rozmowie z Comparic.pl, David Varga CEO Purple Trading zaznaczył, że w obawie o bezpieczeństwo klientów, broker został zmuszony do podjęcia decyzji o zawieszeniu handlu ropą WTI.

„Nie była to łatwa decyzja, ale nie mogliśmy ryzykować, że nasi klienci nie będą mogli prawidłowo zamknąć lub otworzyć transakcji. W naszym oczywistym interesie jest, aby jak najszybciej umożliwić handel ropą WTI – kilka dni temu rozpoczęła się nasza duża kampania marketingowa „zerująca” spready na tym instrumencie” – dodaje David Varga.

Wykres D1 cen ropy naftowej. Źródło: MetaTrader4.

Jednocześnie jest też pozytywna wiadomość:

„Dzięki ogromnemu wysiłkowi członków naszego zespołu, udało nam się zintegrować, dokładnie przetestować i uruchomić handel ropą Brent dla wszystkich naszych klientów w zasadzie jeden dzień po tym wydarzeniu”.

Co ważne, również w przypadku ropy Brent obowiązuje promocja handlu z zerową prowizją. Wystarczy, że otworzysz rachunek ECN. Więcej szczegółów poznasz poniżej:

HANDLUJ ROPĄ BEZ PROWIZJI

EDYCJA:  Od piątku (24.04). Purple Trading przywraca w ograniczonych warunkach możliwość handlu ropą WTI. O szczegółach technicznych broker będzie informował swoich klientów przez e-mail.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here