Naga MarketsRonson z rekordową sprzedażą. Kurs w kierunku 2 zł - zapiski giełdowego spekulantaDeweloper Ronson Development odnotował wczoraj nowe kilkuletnia maksima i pokonał czytelny opór w rejonie 1,55 zł. Wszystko więc wskazuje, że popyt powalczy teraz o ruch w kierunku 2 zł. Powodem wczorajszego wybicia buły informacje, że Ronson zakontraktował sprzedaż 257 lokali w IV kw. 2020 r. w porównaniu do 256 lokali w analogicznym okresie 2019. Liczba lokali przekazanych klientom wyniosła 167 w porównaniu do 124 rok wcześniej.

  • Ronson z rekordem sprzedaży w 2020 roku
  • 918 sprzedanych lokali w całym roku
  • Na wykresie wybicie poprzednich szczytów

W całym 2020 r. Ronson zakontraktował sprzedaż rekordowej liczby 918 lokali, co oznacza wzrost o 21% r/r, a także przekazał rekordową liczbę 966 lokali, czyli o 47% więcej r/r. Spółka wyraziła zadowolenie z wyników i podała, że na 2021 rok jest umiarkowanie pozytywnie nastawiona. Wydaje się, że niskie stopy procentowe będą nadal wspierać popyt na mieszkania i przyciągać nabywców zainteresowanych ochroną kapitału – uważa spółka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowe maksima

Ostatecznie okazało się, że postrzeganie rynku nieruchomości przez klientów i inwestorów jako bezpiecznej przystani pozwoliło firmie na osiągnięcie bardzo dobrych wyników w tych trudnych czasach. W utrzymaniu atrakcyjnej oferty dla klientów sprzyjała nam silna sytuacja finansowa, dodatkowo wzmocniona bardzo udaną jesienną emisją obligacji – dodano także.

ronson


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here