Naga MarketsRonson wprowadza do sprzedaży kolejne 123 mieszkania w projekcie Ursus CentralnyRonson wprowadza do sprzedaży 4. etap projektu Ursus Centralny, obejmujący 123 lokale, podała spółka. Deweloper chce zasilać ofertę osiedla nowymi mieszkaniami co 2-3 miesiące.

InvestCuffs

Ronson wprowadza do sprzedaży 4. etap projektu Ursus Centralny

“Sprzedane w błyskawicznym tempie wcześniejsze etapy inwestycji skłoniły nas do zrealizowania śmiałego planu na najbliższe miesiące. W kwietniu, czerwcu, wrześniu oraz listopadzie zasilimy podaż liczbą blisko 400 mieszkań. To oczywiście odpowiedź na ogromne zainteresowanie ze strony klientów. A potencjał Ursusa znajduje odzwierciedlenie właśnie w ich decyzjach zakupowych” – powiedział wiceprezes i dyrektor sprzedaży Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Plan Ronsona na rozwój inwestycji Ursus Centralny to nowa pula mieszkań wprowadzana do sprzedaży co dwa, trzy miesiące. “Już teraz deweloper jest najmocniejszym graczem w tej dzielnicy i buduje największe osiedle na 1500 mieszkań, z bulwarem atrakcji dla swoich mieszkańców” – dodano.

“Widząc rosnącą popularność dzielnicy, zdecydowaliśmy się podpisać umowę przedwstępną na zakup kolejnego dużego terenu, pozwalającego nam zrealizować projekt na ponad 1 500 mieszkań. Jesteśmy w trakcie opracowywania due diligence dla tego terenu” – przypomniał Gutowski.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 918 lokali, a przekazała 966. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 401 mln zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here