Naga MarketsRonson sprzedał 162 lokale, przekazał 187 w III kw. 2021 r.Warszawa, 08.10.2021 (ISBnews) – Ronson Development zakontraktował sprzedaż 162 lokali i przekazał 187 lokali w III kw. 2021 r. w porównaniu do odpowiednio 235 i 197 w analogicznym okresie 2020 r., podała spółka.

„Sytuacja popytowa na rynku jest nadal korzystna – mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem klientów we wszystkich lokalizacjach, w których prowadzimy działalność. Sprzedaż w III kwartale 2021 r. jest zgodna z naszymi założeniami budżetowymi i koresponduje z wielkością naszej oferty. Pracujemy intensywnie, aby utrzymać atrakcyjność i odbudowywać naszą ofertę, płynnie wprowadzając do sprzedaży i budowy kolejne etapy flagowych inwestycji w Warszawie, w tym Ursus Centralny i Miasto Moje, ale przygotowujemy też zupełnie nowe projekty, m.in. nową inwestycję na Dolnym Mokotowie, na warszawskiej Woli oraz przy ul. Smardzewskiej w Poznaniu. Mając na uwadze wymagającą sytuację pod względem kosztów działalności, uważnie monitorujemy rynek i dostosowujemy tempo sprzedaży do aktualnych i oczekiwanych warunków rynkowych. Obecnie naszym priorytetem nie jest rekordowa liczba sprzedanych mieszkań, ale jakość oferty i poziom marż” – powiedział prezes Boaz Haim, cytowany w komunikacie.W III kwartale 2021 r. najwięcej mieszkań sprzedano w warszawskich projektach: Ursus Centralny (48) i Miasto Moje (41) oraz Nowe Warzymice w Szczecinie (32). Najwięcej przekazano we wrocławskim projekcie Viva Jagodno (113) oraz warszawskich inwestycjach: Nova Królikarnia (31) i Ursus Centralny (11), podano także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 918 lokali, a przekazała 966. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 401 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje lpp | comarch cena akcji | kurs akcji pge | polski złoty | akcje celon | jsw kurs | orange akcje prognozy |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here