Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Ronson jest spółką deweloperską realizującą projekty mieszkaniowe. Spółka szybko rozszerza geograficzny zasięg swojego działania na większe miasta Polski.

Spółka odnotowała podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia wzrosty rzędu 6,4%. Na wykresie tygodniowym widoczne jest czytelne odbicie od wsparcia w postaci okolic poprzedniego szczytu. Wydaje się, że zainicjowany ruch na północ powinien być kontynuowany w najbliższym czasie. Spore ożywienie po okres korekty widoczne jest bowiem na całym sektorze nieruchomości. Indeks ten zanotował najlepszy tydzień od dłuższego czasu, a Ronson uplasował się na trzecim miejscu wśród najsilniej zyskujących spółek deweloperskich. Jak widać poniżej, także technika wskazuje na prawdopodobne dalsze wzrosty. Ostatnio o spółce pisaliśmy 27 grudnia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Platforma Mediowa Point Group jest spółką działającą w segmencie mediów i komunikacji marketingowej.

Spółka kontynuowała w miniony piątek swój rajd wzrostowy, tym razem zyskując ponad 5% i doprowadzając do wyjścia na nowe maksima. Poważnie naruszony został wierzchołek z sierpnia 2016 roku, a to wskazuje na prawdopodobne dalsze wzrosty. Najbliższym celem staje się obecnie maksimum z ubiegłego roku czyli rejony 6,70 zł. Warto zauważyć, że cały ruch wzrostowy podparty jest znacznie wyższym wolumenem. Trend ten ma oczywiście podstawy fundamentalne, w ubiegłym tygodniu spółka opublikowała wyniki zeszłoroczne, w których odnotowała wyraźny wzrost zysku netto. Pośrednio spółce powinien sprzyjać także obecny układ sił na scenie politycznej. W tym roku o szansach na powrót do wzrostów informujemy od 15 marca.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/CHF – w kierunku wsparcia, opcja PUT
Następny artykułLiga Mistrzów: typuj wyniki meczy ćwierćfinałowych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here