Naga MarketsRonson jest spółką deweloperską realizującą projekty mieszkaniowe. Spółka szybko rozszerza geograficzny zasięg swojego działania na większe miasta Polski.

ronson w1Na wykresie tygodniowym widać, że kluczową rolę spełnia poziom ok. 1,40 zł. Jest to strefa wsparcia, na którą kurs zawsze reagował. Tak było i ostatnim razem, kiedy dodatkowo mieliśmy do czynienia z trzecim uderzeniem w linię trendu wzrostowego. W efekcie rozpoczęły się wzrosty, które podparte są bardzo dużymi obrotami. Korekta trwała około 10 miesięcy, więc wydaje się, że byki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

ronson d1

Trwająca zwyżka dotarła prawie pod poziom ostatniego, lokalnego szczytu. Tutaj rozpoczęła się niewielka korekta. Nie ma w tym miejscu jakieś klarownej strefy wsparcia, wydaje się jednak, że wybicie linii korekty i silny wzrost podparty obrotami powinien oznaczać dalsze wzrosty po zakończeniu dość płytkiej korekty.

Warto dodać, że na akcjach spółki Ronson na koniec września pojawił się sygnał kupna metodą Fabera. Sygnałów kupna w historii notowań tej firmy było zaledwie dwa. Oba zyskowne. Analizy tej spółki metodą Fabera można zobaczyć pod linkami:

Sygnały kupna 30.09.2014

Ostatnia sesja miesiąca – analiza: Amica, Apator, Ronson + aktualizacja portfela

invest

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here